Luty w Bibliotece MłodzieżowejW lutym Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla swoich czytelników szereg atrakcyjnych zajęć, które przeprowadzone zostały na terenie biblioteki i  zaprzyjaźnionych placówek edukacyjno-opiekuńczych. W trakcie spotkań uczestnicy oglądali barwne prezentacje multimedialne, rozwiązywali  łamigłówki oraz z zaangażowaniem brali udział w przygotowanych warsztatach plastycznych. Na zajęciach nie zabrakło także kocich zabaw muzyczno-ruchowych i konkurencji walentynkowych, które najmłodszym dzieciom sprawiły wiele radośći.

Luty w Bibliotece Młodzieżowej  Luty w Bibliotece Młodzieżowej  Luty w Bibliotece Młodzieżowej  Luty w Bibliotece Młodzieżowej
 Luty w Bibliotece Młodzieżowej