Styczeń w Bibliotece MłodzieżowejW ubiegłym miesiącu Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla swoich czytelników szereg atrakcyjnych zajęć, które przeprowadzone zostały na terenie zaprzyjaźnionych placówek edukacyjno-opiekuńczych. W trakcie spotkań uczestnicy oglądali barwne prezentacje multimedialne, rozwiązywali tematyczne łamigłówki oraz z zaangażowaniem brali udział w przygotowanych warsztatach plastycznych. Na zajęciach nie zabrakło także zabaw muzyczno-ruchowych, które najmłodszym dzieciom sprawiły wiele radości.

Styczeń w Bibliotece Młodzieżowej  Styczeń w Bibliotece Młodzieżowej  Styczeń w Bibliotece Młodzieżowej  Styczeń w Bibliotece Młodzieżowej
 Styczeń w Bibliotece Młodzieżowej