Styczeń w Filii nr 14Styczeń Nowego Roku obfitował w wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych w naszej placówce. Odwiedziłyśmy Przedszkola nr 38 oraz nr 39 w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, prezentując maluchom najciekawsze opowiadania i bajki z literatury dziecięcej. W siedzibie Szkoły Podstawowej nr 23 odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów z klasy Ia i Ib, które poprowadziłyśmy wraz z bibliotekarzem biblioteki szkolnej. Po uroczystej przysiędze wszystkim wręczono piękne dyplomy i drobne niespodzianki. Z kolei w ramach rewizyty gościliśmy klasę IIIa z SP nr 23. Na zajęciach edukacyjnych o bibliotece wspólnie przypomnieliśmy sobie jaką ważną rolę w codziennym życiu pełni biblioteka i jakie korzyści i atrakcje czekają na wszystkich odwiedzających naszą filię. Po dłuższej przerwie odbyło się również spotkanie „Zagórskiego Klubu Seniora”, na którym, jak zawsze przy kawie i herbatce, można było porozmawiać o książkach, wydarzeniach kulturalnych i wielu innych tematach.

Styczeń w Filii nr 14  Styczeń w Filii nr 14  Styczeń w Filii nr 14  Styczeń w Filii nr 14
 Styczeń w Filii nr 14