Styczniowe atrakcje w Filii nr 10Ach, co to był za bal! W miniony poniedziałek Przystanek Otwartej Kultury Kazimierz wraz z PAL Kazimierz i biblioteczną Filią nr 10, zorganizowali wielki bal karnawałowy dla dzieci i dorosłych. Zabawę uświetniła cała moc atrakcji. Był widowiskowy pokaz baniek, przedstawienie teatralne, popcorn i wata cukrowa. Dzieci wykonały też piękne maski karnawałowe. Bajecznie kolorowe i fantazyjne stroje dzieci i dorosłych wirowały podczas dyskoteki i zabaw na parkiecie. Mnóstwo śmiechu i zabawy dostarczyły też rekwizyty w zorganizowanej przez naszą Filię fotobudce. To był magiczny wieczór! Ale to nie wszystko...

W styczniu obchodzimy Dzień Babci i Dziadka, dlatego z tej okazji wraz z dziećmi z Przedszkola nr 35 wykonaliśmy piękne laurki – dzbanki z kwiatkami. Z książką „Dziadkowe, piranie i inne historie'' przedszkolaki szukały podobieństw do swoich dziadków oraz chętnie opowiadały o tym, jak najbardziej lubią spędzać z nimi czas. W tym miesiącu swoje święto ma również ukochany miś dzieci i dorosłych czyli Kubuś Puchatek. Najmłodsze przedszkolaki wraz z bohaterami książki „Kubuś Puchatek. Magiczne słowo” szukały magicznego zaklęcia, które sprawia, że ludzie czują się wyjątkowi i docenieni.

Styczniowe atrakcje w Filii nr 10  Styczniowe atrakcje w Filii nr 10  Styczniowe atrakcje w Filii nr 10  Styczniowe atrakcje w Filii nr 10
 Styczniowe atrakcje w Filii nr 10