Grudzień pełen atrakcji To ostatni tydzień naszej akcji „Świąteczna paka dla zwierzaka”, dalej serdecznie zachęcamy do przynoszenia „darów” dla zwierzaków z sosnowieckiego schroniska. Za już przyniesione „prezenty” DZIĘKUJEMY :) Będąc w bibliotece mogą Państwo zapoznać się z wynikami konkursu literackiego „Witajcie w mojej bajce” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 19 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sosnowcu we współpracy z Filią nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej i Zagłębiowską Mediateką w Sosnowcu, jak również obejrzeć wystawę prac pokonkursowych dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15. Zakupić wspaniałe prace podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta, jak również wypożyczyć książkę z tematyką nawiązującą do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Grudzień pełen atrakcji  Grudzień pełen atrakcji  Grudzień pełen atrakcji  Grudzień pełen atrakcji
 Grudzień pełen atrakcji