Listopad w Bibliotece MłodzieżowejW ubiegłym miesiącu Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla swoich czytelników atrakcyjne zajęcia, które przeprowadzone zostały na terenie zaprzyjaźnionych placówek edukacyjno-opiekuńczych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się spotkania andrzejkowe pn. „Dziś cień wosku Ci ukaże, co los przyniesie w darze”. W trakcie tych spotkań uczestnicy oglądali barwną prezentację multimedialną, rozwiązywali tematyczne łamigłówki oraz z zaangażowaniem brali udział w przygotowanych wróżbach. W listopadzie nie zabrakło także zajęć czytelniczo-plastycznych, które zorganizowane zostały z udziałem najmłodszych miłośników biblioteki.

Listopad w Bibliotece Młodzieżowej  Listopad w Bibliotece Młodzieżowej  Listopad w Bibliotece Młodzieżowej  Listopad w Bibliotece Młodzieżowej