Malowało SercePopołudnie 28 listopada 2023 r. w Filii nr 15 - Mec miało szczególny charakter. Miał miejsce wernisaż wystawy prac malarskich Pani Marzanny Stokowskiej "Malowało Serce". Było nastrojowo, kolorowo, magicznie, pięknie. Pani Marzanna, jak sama o sobie mówi, jest samoukiem. Pasję do malowania miała od zawsze, ale malować zaczęła 4 lata temu, chociaż patrząc na dorobek Artystki, trudno w to uwierzyć. Inspiruje się otaczającą przyrodą, ilustracjami, czasami nawet sny są jej inspiracją. Podziwiając kunszt malarski i artystyczny Pani Marzanny Stokowskiej, można zauważyć ogromną wrażliwość Artystki na otaczający świat. Oprócz pejzaży, przedstawianych w różnych porach roku, możemy podziwiać martwą naturę, konie, a także prace wykonane z darów natury. Na wystawę przybyło wielu gości, bliskich i przyjaciół Artystki, czytelników oraz koleżanki z sosnowieckich bibliotek, bo należy wspomnieć, że Pani Marzanna Stokowska jest jedną z naszych koleżanek. Bardzo dziękujemy Pani Marzannie, że chciała podzielić się z nami swoją pasją oraz wszystkim gościom za przybycie. Pani Marzanno - Wielki talent! Gratulacje! Wystawę można oglądać w czytelni Filii nr 15 - Mec do 16 grudnia 2023 r. w godzinach otwarcia biblioteki. Zapraszamy!

Malowało Serce  Malowało Serce  Malowało Serce  Malowało Serce
 Malowało Serce