20231115 14265514 listopada w Filii nr 15 odbył się wernisaż wystawy rękodzieła podopiecznych środowiskowego Domu Samopomocy "Ostoja" w Czeladzi. Naszymi gośćmi byli podopieczni Domu, Pani Dyrektor Ewa Kawka oraz terapeuci. Mogliśmy podziwiać piękne prace, obrazy wykonane przez podopiecznych  różnymi technikami, m.in. killing, string art, osikowa dolina. Obejrzeliśmy także film konkursowy pt. "Sami swoi w Weronie, czyli Romeo i Julia w Krużewnikach", w którym podopieczni brali udział. Oprócz talentów artystycznych i aktorskich, uczestnicy spotkania, odkryli przed nami  jeszcze jeden talent, wokalny. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę i przy poczęstunku mile spędziliśmy czas w naszej bibliotece. Na zakończenie spotkania nasi goście podzielili się z nami wiedzą o tym jak wykonują swoje prace, organizując nam pokaz tworzenia swoich dzieł. Bardzo dziękujemy podopiecznym Domu "Ostoja", Pani Dyrektor, terapeutom oraz naszym czytelnikom za wspólnie spędzony czas i jak zwykle miłą atmosferę.

ostoja_f15 ostoja_f15 ostoja_f15 ostoja_f15
ostoja_f15 ostoja_f15