DSCN1559Za nami kolejny miesiąc ciekawych i kreatywnych spotkań z naszymi ulubionymi przedszkolakami. "Motylki" i "Pszczółki" wysłuchały krótkiej pogadanki na temat tego, co należy zrobić, aby w naszej bibliotece wypożyczać książeczki. Same stworzyły kolorowe okładki do swoich ulubionych bajek. "Świerszcze" i "Wróbelki" pokazały zaś, jak pięknie wygląda Złota Polska Jesień na swoich kolorowych pracach. Nie zapomnieliśmy również o Dniu Poczty Polskiej, który przypada 18 października. Dzieci wysłuchały bajki pt. "Miś Listonosz dookoła świata", z której dowiedziały się, jak ciężką i odpowiedzialną pracą jest praca listonosza. Efektem tego spotkania były wspaniałe kolorowanki, które możemy podziwiać na naszej wystawce. Tradycyjnie nie zabrakło spotkań w przedszkolach w ramach programu CPCD z naszą uwielbianą Panią Iwonką.

F1_zajecia F1_zajecia F1_zajecia F1_zajecia
F1_zajecia F1_zajecia