Odwiedziny w Filii nr 5Koniec października nie rozpieszcza nas pogodą w Filii nr 5 - Walcownia, dlatego odrobinę pogody ducha i uśmiechu dostarczają nam zaproszone przedszkolaki. I tak grupa STONOGI  z Przedszkola nr 14 zakończyła sezon jesiennych spotkań wykonując jesienne drzewo do książki pt: "Żabek i Ropuch przez cały rok" autorstwa Arnolda Lobel'a, które można podziwiać na wystawie w godzinach pracy biblioteki. Swojej pierwszej wizyty w bibliotece doczekała się zerówka ze Szkoły Prywatnej nr 1. Dzieci zapoznały się z biblioteką, jej księgozbiorem oraz panującymi w niej zasadami. Zobaczyły na czym polega praca bibliotekarza i same miały okazje spróbować swoich sił w tym zawodzie, a wiedząc jak należy traktować wypożyczone książki stworzyły swoje kolorowe zakładki.

Odwiedziny w Filii nr 5  Odwiedziny w Filii nr 5  Odwiedziny w Filii nr 5  Odwiedziny w Filii nr 5