Fanty dla zwierzakówDruga edycja Jesiennej Paki Dla Futrzaka w Filii nr 19 - Milowice, już za nami! W tym roku dla zwierzątek ze schroniska w Sosnowcu zebraliśmy:

• puszki z mokrą karmą firmy Brit, 400g (smaki: baran z gryką 2 szt., ryba ze skórą 1 szt., kurczak 1 szt., indyk z wątróbką 2 szt., wieprzowina z tchawicą 2 szt.)
  • puszkę Wiejska Zagroda o smaku dorsza z indykiem, 400g
  • puszkę Rafi Classic z indykiem i marchewką, 1240g
  • pokarm dla psa i kota typu mortadela, 1 szt.
  • podkłady higieniczne 60x90 cm, 1 op
  • podkłady dla szczeniąt 60x60 cm, 3 op.
  • karmę suchą firmy Brit o smaku jagnięciny z ryżem, 1 kg
  • karmę suchą Perfect Fit Senior, 825 g
  • karmę półwilgotną Frolic, 2,8 kg.
  • karmę suchą Royal Canin Mini, 800 g.
  • 2 duże prześcieradła
  • 8 poszewek na poduszki
  • szarpak
Bardzo dziękujemy wszystkim dobrym duszom, które zdecydowały się wziąć udział w naszej akcji! Jesteście wspaniali :)