Dni otwarte w Filii nr 20Trwa głosowanie w sosnowieckim Budżecie Obywatelskim. Na głosy czytelników liczy m.in. Filia nr 20 - Stary Sosnowiec. Projekt "Biblioteka Twoim miejscem relaksu" dotyczy modernizacji placówki przez dostosowania jej pomieszczeń do wolnego dostępu oraz zakupu nowości wydawniczych. Dla mieszkańców Osiedla Stary Sosnowiec zorganizowałyśmy dzień otwarty, podczas którego przygotowano zajęcia pokazowe, prowadzone przez instruktorów ze Szkoły Tańca Golden Step, wystawę połączoną z kiermaszem prac z Warsztatów Terapii Zajęciowej im. Brata Alberta, balonowe zoo, quiz z nagrodami oraz słodko-zdrowy poczęstunek. Na najmłodszych czekała słodka niespodzianka – wata cukrowa. Prosimy o dalsze oddawanie głosów na nasz projekt. Głosowanie trwa do 30 października.

Dni otwarte w Filii nr 20  Dni otwarte w Filii nr 20  Dni otwarte w Filii nr 20  Dni otwarte w Filii nr 20
 Dni otwarte w Filii nr 20