Lila Helena Metryka w Oazie Kultury17 października 2023 Oaza Kultury zamieniła się w kawiarenkę, w której pośród świec, jesiennych liści i kwiatów, goście i czytelnicy naszej filii, mieli okazję wysłuchać pięknych, nastrojowych utworów Pani Lili Heleny Metryki. Poetka urzekła nas swoim ciepłem, poczuciem humoru i pozytywną energią płynącą z jej poezji. Wieczór poetycki umilały nam też dźwięki muzyki do utworów Bułata Okudżawy w tłumaczeniu pani Metryki. Uczestnicy spotkania mieli okazję porozmawiać z autorką oraz zakupić tomiki poezji z dedykacją i autografem.

Lila Helena Metryka w Oazie Kultury  Lila Helena Metryka w Oazie Kultury  Lila Helena Metryka w Oazie Kultury  Lila Helena Metryka w Oazie Kultury