W barwach jesieniW poniedziałek 9 października 2023 w Bibliotece Młodzieżowej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych Klubu Twórców „Różni”, działającego przy Zarządzie Okręgu Śląskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Katowicach. W takcie wernisażu pn. „W barwach jesieni” licznie przybyła publiczność mogła podziwiać nie tylko obrazy olejne, akwarele, czy też pastele, ale taże dzieła haftowane, fotografie i tkaniny dekoracyjne. W trakcie tego wydarzenia kulturalnego nie zabrakło także akcentu literackiego, w ramach którego członkowie Klubu Twórców „Różni” zaprezentowali swoją twórczość poetycką. Szczególnie ciepłym dopełnieniem spotkania był krótki program artystyczny przygotowany przez najmłodszych miłośników  sztuki – dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Sosnowcu, który wywołał na twarzach zgromadzonych uśmiech i zadowolenie.

W barwach jesieni  W barwach jesieni  W barwach jesieni  W barwach jesieni
 W barwach jesieni  W barwach jesieni  W barwach jesieni