Ekologiczne Koło FortunyW ubiegły piątek Biblioteka Młodzieżowa uczestniczyła w festynie rodzinnym pn. „Z ekologią na Ty”, który zorganizowany został przez Przedszkole Miejskie nr 12 w Sosnowcu. Podczas tej rodzinnej imprezy plenerowej biblioteka przygotowała dla najmłodszych miłośników natury stanowisko z ekologicznym kołem fortuny. Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami z radością i dużym zaangażowaniem odgadywały przygotowane zagadki przyrodnicze i trafnie rozpoznawały fragmenty zagrożonych gatunków zwierząt na świecie. Na każdego uczestnika ekologicznej zabawy czekały drobne upominki lub słodkie niespodzianki, które dzieciom sprawiły dużo radości.

Ekologiczne Koło Fortuny  Ekologiczne Koło Fortuny  Ekologiczne Koło Fortuny  Ekologiczne Koło Fortuny