Wrzesień w Filii nr 1Tulipany, Słoneczniki, Bratki, Krokusy... oj zrobiło się wiosennie w naszej bibliotece! Do wiosennych kwiatków dołączyły także Mrówki, a wszystko po to, by posłuchać o Jesieni...Teatralnej! Nasze spotkania z milusińskim z Niepublicznego Przedszkola Mistrzowie Zabawy oraz Przedszkola Miejskiego 52, były okazją by dowiedzieć się kilku faktów o teatrze, poznać bohaterów wierszy Aleksandra Fredry oraz puścić wodze fantazji! A tej ostatniej nie brakuje naszym przedszkolakom! Nasze spotkania w ramach 9 Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej zaowocowały także wystawą prac w Kąciku Dziecięcym, zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki i podziwiania efektów! Z wizytą u Mistrzów Zabawy była również nasza niezastąpiona Pani Iwonka, która tym razem poznała dzieciaki z Wampirkiem Alfredem i przeciwnościami losu, które go spotkały... Jeśli chcecie wiedzieć co dokładnie się wydarzyło, zapraszamy do nas po książeczki!

Wrzesień w Filii nr 1  Wrzesień w Filii nr 1  Wrzesień w Filii nr 1  Wrzesień w Filii nr 1
 Wrzesień w Filii nr 1