Wrzesień w Filii nr 11Wrzesień w Filii nr 11 w Ostrowach Górniczych był pełeń  wrażeń i emocji. Przedszkolaki z grupy Biedronki odwiedziły bibliotekę z okazji Dnia Kropki, natomiast spotkanie z tej samej okazji dla najmłodszej grupy Kaczuszki odbyło się w przedszkolu. Dzieci wysłychały opowiadania pt. "Pszczółka liczy kropki” w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Emocjonalne było również spotkanie pt. "Jak dobrze być w przedszkolu” gdzie dzieci opowiadały, dlaczego lubią swoje przedszkole, co ciekawego jest w przedszkolu i co to właściwe jest za miejsce. W ramach współpracy z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej nr 2 spotkaliśmy się dziewczynkami w bibliotece na warsztatach z okazji 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej. Bawiliśmy się super, dziewczynki improwizując, zmierzyły się z rolami Pawła i Gawła autorstwa Aleksandra Fredry.

Wrzesień w Filii nr 11  Wrzesień w Filii nr 11  Wrzesień w Filii nr 11  Wrzesień w Filii nr 11