Wrzesień w Filii nr 1515 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności i zabawy. Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 45 bawiły się fantastycznie z interaktywną książką "Naciśnij mnie" Herve Tulleta, o przygodach kolorowych kropek. Następnie dzieci mogły uwolnić swoją wyobraźnię i stworzyć własny nakrapiany wzór na skrzydełkach własnoręcznie zrobionych biedronek. Odwiedziły nas także dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 47 w Sosnowcu, które poznały bliżej naszą bibliotekę, dowiedziały się wielu ciekawych informacji o bibliotece i książkach oraz wykonały samodzielnie zakładki do książek.

Wrzesień w Filii nr 15  Wrzesień w Filii nr 15  Wrzesień w Filii nr 15  Wrzesień w Filii nr 15
 Wrzesień w Filii nr 15  Wrzesień w Filii nr 15