"Czytanie na polanie" - Filia nr 15"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła". W roku Wisławy Szymborskiej, dzieci i nauczyciele z Przedszkoli nr 44 i  46 wraz Filią nr 15, udowodnili podczas ogólnopolskiej akcji "Czytanie na polanie", że to prawda! Wspaniale bawiliśmy się "polując na niedźwiedzia" z wielkim przebojem angielskiej literatury dziecięcej "Idziemy na niedźwiedzia", odkrywaliśmy książkę zamkniętą w tajemniczym pudełku, czyli teatrze kamishibai, rozwiązywaliśmy zagadki przygotowane przez biblioteczną maskotkę - zajączka Tuptusia i oczywiście czytaliśmy ulubione książeczki przedszkolaków. Dzieci zastanawiały się też, czy czytanie daje moc, z książką czytaną przez panią bibliotekarkę "Rycerz, który nie chciał walczyć". Na zakończenie,dzieci otrzymały od wychowawców grup, pamiątkowe dyplomy za aktywny udział w całorocznej kampanii Cała Polska czyta dzieciom. Pogoda i dobre humory dopisały i mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się, czytając na polanie.

"Czytanie na polanie" - Filia nr 15  "Czytanie na polanie" - Filia nr 15  "Czytanie na polanie" - Filia nr 15  "Czytanie na polanie" - Filia nr 15
 "Czytanie na polanie" - Filia nr 15