Majowe atrakcje w Filii nr 1Pierwsza połowa maja upłynęła nam pod hasłem "Moja, Twoja, Nasza Biblioteka", ale relację ze spotkań w ramach Tygodnia Bibliotek już widzieliście. Kolejne dni, to spotkania z przedszkolakami, które dowiedziały się między innymi czyim domem jest łąka. Na wspomniane zajęcia przyfrunęło do nas piętnaście Biedronek, bibliotekę opuściło ich już trzydzieści😁. Jeśli prześledzicie naszą galerię będziecie wiedzieć dlaczego. Niezastąpiona Pani Iwonka odwiedziła również zaprzyjaźnione przedszkola, gdzie czytała milusińskim przygodę Martynki, związaną z Dniem Mamy. Dzieciaki odwdzięczyły się za to pięknymi tańcami i piosenkami, które przygotowały dla najważniejszej osoby na świecie, która co roku - 26 maja, obchodzi swoje święto. Kolejne wizyty i spotkania już w czerwcu!

Majowe atrakcje w Filii nr 1  Majowe atrakcje w Filii nr 1  Majowe atrakcje w Filii nr 1  Majowe atrakcje w Filii nr 1