Maj w Bibliotece MłodzieżowejW ubiegłym miesiącu Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla młodych czytelników szereg atrakcyjnych zajęć, które przeprowadzone zostały w bibliotece oraz na terenie zaprzyjaźnionych placówek opiekuńczo-edukacyjnych. Majowe spotkania skupione były głównie wokół Tygodnia Bibliotek i obchodów Dnia Matki. W trakcie zajęć młodzi miłośnicy literatury oglądali barwną prezentację multimedialną pt. „Z biblioteką za pan brat”, rozwiązywali bajkowe łamigłówki i poznawali tajemnice codziennej pracy bibliotekarzy. Na zajęciach nie zabrakło również warsztatów plastycznych i konkursów ilustracyjnych, które sprawiły dzieciom wiele radości.

Maj w Bibliotece Młodzieżowej  Maj w Bibliotece Młodzieżowej  Maj w Bibliotece Młodzieżowej  Maj w Bibliotece Młodzieżowej