Zaplanuj mądrze swoją przyszłośćWarsztaty tematyczne Zaplanuj mądrze swoją przyszłość są skierowane do młodzieży. Blok zajęć, które odbyły się w bibliotece, został podzielony na cztery tematy ściśle związane z przywództwem (wartości, wizja, krytyczne myślenie, działanie). Cel tych spotkań to także rozwijanie cech wspierających podejmowanie odpowiedzialności i inicjatywy społecznej oraz zwiększanie uważności. Poza krótkimi wykładami - czas, który młodzież spędziła w bibliotece, przełożył się na współpracę w grupie, umiejętność formułowania oraz wyrażania własnych potrzeb i opinii oraz formy porozumiewania się w zespole. Zajęcia prowadziła Aleksandra Żarnowiecka - trener mentalny juniorów, trener TUS, wieloletni bibliotekarz oraz animator czasu wolnego dzieci i młodzieży. A dzięki korelacji z Fundacją Einai zajęcia były bezpłatne.

Zaplanuj mądrze swoją przyszłość  Zaplanuj mądrze swoją przyszłość  Zaplanuj mądrze swoją przyszłość  Zaplanuj mądrze swoją przyszłość