Taki jest mój światJak wygląda świat Marty, Grzegorza i Sebastiana? Łatwo można to sprawdzić odwiedzając wystawę malarstwa "Taki jest mój świat" w Bibiosferze. Obrazy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci to feeria barw, silny kontakt z naturą i optymistyczne widzenie świata. Wernisaż w Filii nr 7 zgromadził prawdziwe tłumy. Oprócz podopiecznych WTZ TPD i ich terapeutów, przybyli też mieszkańcy osiedla, panie z klubu Senior+ oraz z grupy Rękodzieła działającej w Bibliosferze. Nie zabrakło gości specjalnych. Dziękujemy za przybycie i liczne rozmowy Panu Prezydentowi Arkadiuszowi Chęcińskiemu i posłowi na Sejm RP Panu Mateuszowi Bochenkowi. Wszystkie prace z wystawy "Taki jest mój świat" są do kupienia w bardzo atrakcyjnych cenach. Zakup wspiera podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej TPD.

Taki jest mój świat  Taki jest mój świat  Taki jest mój świat  Taki jest mój świat