Marzec w Bibliotece MłodzieżowejW ubiegłym miesiącu Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla młodych czytelników szereg atrakcyjnych zajęć, które przeprowadzone zostały w bibliotece oraz na terenie zaprzyjaźnionych placówek opiekuńczo-edukacyjnych. W trakcie spotkań uczestnicy oglądali edukacyjne prezentacje multimedialne podejmujące zagadnienia pierwszych oznak wiosny i podróży do świata książek. Miłośnicy biblioteki rozwiązywali także tematyczne łamigłówki i brali udział w warsztatach plastycznych. Na zajęciach nie zabrakło również wiosennych konkursów i zabaw muzyczno-ruchowych, które sprawiły dzieciom najwięcej radości.

Marzec w Bibliotece Młodzieżowej  Marzec w Bibliotece Młodzieżowej  Marzec w Bibliotece Młodzieżowej  Marzec w Bibliotece Młodzieżowej
 Marzec w Bibliotece Młodzieżowej