Grupa teatralna WARG i pantomimaWyobraźcie sobie, że jesteście zamknięci w klatce. Skąd się tam wzięliście? Jak się z niej wydostaniecie? DLACZEGO jej nie widać? Taka jest magia pantomimy! Przed grupą teatralną "Warg" stało nie lada wyzwanie. Nasze poprzednie spotkania skupiały się w większości na improwizacji dialogami, ale w tym tygodniu każdy z młodych aktorów starał się w pojedynkę stworzyć scenkę skupioną tylko i wyłącznie na gestach, mimice! Początki były trudne, trema, zaskoczenie i strach, ale mimo trudności młodzi aktorzy pokonali tremę! Były podkopy! Było piłowanie krat! Była też cała masa małych gestów, które nadawały każdej ucieczce niepowtarzalnego charakteru, ale jako, że jest to pantomima, słowami nie da się tego opisać... TO TRZEBA ZOBACZYĆ!

Grupa teatralna WARG i pantomima  Grupa teatralna WARG i pantomima  Grupa teatralna WARG i pantomima