Grupa teatralna WARG w akcji!W tym tygodniu na spotkaniu bibliotecznej grupy teatralnej "WARG" w Filii nr 10 - Kazimierz Górniczy, nasi młodzi aktorzy wczuli się w role nie tylko aktora, ale i reżysera! To nie była prosta improwizacja, to była prawdziwa burza mózgów! Pomysły nie z tej ziemi, praca nad postacią, nieprzerwany improwizowany dialog sprawiły, iż z niczego powstała scena, z której nawet najbardziej wybredny reżyser byłby dumny. Gdzie indziej dane nam będzie zobaczyć sprawę rozwodową Maszy z Niedźwiedziem? A może reżyserię filmu akcji, gdy nic nie idzie po myśli z planem reżysera? Nigdzie! Tylko u nas na scenie!

Grupa teatralna WARG w akcji!  Grupa teatralna WARG w akcji!  Grupa teatralna WARG w akcji!  Grupa teatralna WARG w akcji!