Na Środulę marzec spieszyCzy znacie takie powiedzenie "Byle do wiosny"? Ogłaszamy uroczyście, że WIOSNA już nadeszła!!! Ale zanim to nastąpiło, to wiele ciekawych spotkań odbyło się w naszej bibliotece i zaprzyjaźnionych przedszkolach. Z maluchami z Przedszkola Miejskiego nr 52 szukaliśmy pierwszych oznak nadchodzącej Pani Wiosny. Wypatrywaliśmy jej w furze, karecie, łódce, na hulajnodze, a nawet w środkach komunikacji miejskiej... okazało się, że jak zwykle przyszła pieszo. Z okazji przypadającego 27 marca Międzynarodowego Dnia Teatru poznaliśmy również teatralny savoir vivre. Teraz już nasi milusińscy mogą bezpiecznie udać się na jakiś wspaniały spektakl.

Naszymi gośćmi były także pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 42, które poznały różne ciekawostki związane z biblioteką i zwiedziły jej wszystkie zakamarki! Jak co miesiąc, w zaprzyjaźnionych przedszkolach gościła również niezastąpiona Pani Iwonka, która kolejny raz zapoznała dzieciaki z różnymi ciekawymi historiami, skrywającymi się na kartach bibliotecznych książeczek!

Efektem naszych bibliotecznych spotkań są również kolorowe rysunki wykonane przez dzieciaki - do oglądania i podziwiania w Kąciku Dziecięcym. Grupa Świerszcze pochwaliła się także efektem prac stworzonych w przedszkolu, dzięki nim wiosna już w połowie marca zagościła w naszej czytelni! Zapraszamy do oglądania prac dzieci w godzinach otwarcia biblioteki!

Na Środulę marzec spieszy  Na Środulę marzec spieszy  Na Środulę marzec spieszy  Na Środulę marzec spieszy
 Na Środulę marzec spieszy  Na Środulę marzec spieszy