Marzec na bogato w Filii nr 20Marzec w Filii nr 20 obfitował w ciekawe wydarzenia. Zorganizowana została wystawa rękodzieła artystycznego przygotowana przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Sosnowcu, która jak zwykle cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wystawie towarzyszył kiermasz prac. Odwiedzili nas także najmłodsi, aby wziąć udział w uroczystym pasowaniu na czytelnika. Podopieczni świetlicy szkolnej działającej w Szkole Podstawowej nr 27 przygotowali ciekawe prace, które prezentowaliśmy w czytelni biblioteki. Z okazji Dnia Kobiet przygotowana została specjalna półka z książkami wybranymi z myślą o paniach odwiedzających naszą bibliotekę. Obecnie trwa kiermasz wielkanocny przygotowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, na który serdecznie zapraszamy.

Marzec na bogato w Filii nr 20  Marzec na bogato w Filii nr 20  Marzec na bogato w Filii nr 20  Marzec na bogato w Filii nr 20