Marzec w Filii nr 14W marcu nasza biblioteka cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych czytelników, a mianowicie przedszkolaków. Odwiedziły nas grupy „Kotki” i „Krasnale” z PM nr 59, które z zainteresowaniem wysłuchały ciekawostek o bibliotece i pracy bibliotekarza. Obejrzały kolorowe książeczki, wysłuchały wierszyków, a na końcu zwiedzały całą bibliotekę i wszystkie jej zakamarki. 10 marca odwiedziłyśmy siedem grup z przedszkola „Akademia Pana Kleksa” w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Starsze przedszkolaki wysłuchały rymowanych wierszyków, w których pojawiły się polskie przysłowia, natomiast młodsze dzieci wysłuchały opowiadania „Maks i chmurka”. Tytułowy Maks okazał się całkiem sympatycznym hipopotamem, który wraz ze swoimi przyjaciółmi tj. zebrą Moniką, słonikiem Edkiem i kameleonem Kolorkiem, podziwiali przepiękne chmury na niebie. Ale to jeszcze nie koniec naszych spotkań. Pod koniec miesiąca odwiedzą naszą placówkę pogodne i pełne energii seniorki z  „Zagórskiego Klubu seniora”.

Marzec w Filii nr 14  Marzec w Filii nr 14  Marzec w Filii nr 14  Marzec w Filii nr 14
 Marzec w Filii nr 14  Marzec w Filii nr 14  Marzec w Filii nr 14