Luty w Bibliotece MłodzieżowejW ubiegłym miesiącu Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla swoich czytelników atrakcyjne zajęcia, które przeprowadzone zostały w bibliotece oraz na terenie zaprzyjaźnionych placówek edukacyjno–wychowawczych. W trakcie spotkań uczestnicy oglądali tematyczne prezentacje multimedialne, rozwiązywali zimowe łamigłówki oraz wykonywali barwne prace plastyczne. Na zajęciach nie zabrakło także zabaw z wykorzystaniem bibliotecznego koła fortuny, które sprawiły dzieciom dużo radości.

Luty w Bibliotece Młodzieżowej  Luty w Bibliotece Młodzieżowej  Luty w Bibliotece Młodzieżowej  Luty w Bibliotece Młodzieżowej