Gwiazdki szczęścia w BibliosferzeGrupa Rękodzieła z Bibliosfery wspiera pacjentów hematologicznych. Ruszył "Walentynkowy pociąg wsparcia" dla pacjentów II odcinka hematologii i transplantacji szpiku Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Katowicach. Na tym oddziale szpitalnym byli pacjenci szykują dla obecnych niespodziankę. Na przygotowanych kartkach walentynkowych pojawią się wspomnienia byłych pacjentów i słowa wsparcia od nich dla obecnie chorujących. Grupa Rękodzieła z Filii nr 7 postanowiła wesprzeć akcję "Walentynkowy pociąg wsparcia" i wykonała całe morze "hematologicznych" gwiazdek szczęścia. Zostaną one dołączone do walentynek, by dodać pacjentom otuchy w trudnym czasie choroby.

Gwiazdki szczęścia w Bibliosferze  Gwiazdki szczęścia w Bibliosferze  Gwiazdki szczęścia w Bibliosferze  Gwiazdki szczęścia w Bibliosferze
 Gwiazdki szczęścia w Bibliosferze