Sztuka dla wszystkich3 lutego 2023 w Filii nr 2 odbył się wernisaż wystawy prac artystów z Fundacji Art-Fund pt. „Sztuka dla wszystkich”.  Na wystawie można było zobaczyć obrazy twórców, którzy współpracują z Fundacją. Są to między innymi: Magdalena Śliwińska, Agnieszka Pluszczewicz, Joanna Wilaszek Jowi Art, Anita Zofia Siuda Art, Leszek Szymczyk oraz Maciek Nesterowicz. Artyści pokazali prace reprezentujące różne nurty - od sztuki nowoczesnej, poprzez abstrakcję po batiki. Wystawa poświęcona jest idei promowania sztuki, której przyświeca motto: aby sztuka była dla ludzi i bliżej ludzi. Wystawę można oglądać do 3 marca 2023 roku w godzinach otwarcia placówki.

Sztuka dla wszystkich  Sztuka dla wszystkich  Sztuka dla wszystkich  Sztuka dla wszystkich
 Sztuka dla wszystkich