Wernisaż wystawy "Złapani w kadrze"Magiczne portrety i rodzinna atmosfera - tak można podsumować wernisaż wystawy fotograficznej Moniki Franczak - "Złapani w kadrze", który odbył się 12 stycznia 2023 w Filii nr 7 na Osiedlu Kalinowa. Bohaterami biało-czarnych zdjęć w zimowym anturażu są podopieczni pani Moniki z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Autorka wystawy chciała w ten sposób pokazać, że osoby niepełnosprawne niosą w sobie piękno i radość życia. Monika Franczak na co dzień jest instruktorem terapii zajęciowej w Warsztatach Terapii Zajęciowej TPD. W pracy z osobami z niepełnosprawnością wykorzystuje swoje szerokie zainteresowania artystyczne: rysunek, rękodzieło i techniki multimedialne. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zajmuje się utrwalaniem niezwykłych wspomnień oraz nieustannym poszukiwaniem piękna, stąd też jej fascynacja fotografią.

Wernisaż wystawy "Złapani w kadrze"  Wernisaż wystawy "Złapani w kadrze"  Wernisaż wystawy "Złapani w kadrze"  Wernisaż wystawy "Złapani w kadrze"