Pasowanie na czytelnikaW minionym tygodniu w Filii nr 14 uczniowie pierwszych klas Szkoły Podstawowej nr 23 zostali pasowani na czytelników. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w naszej placówce. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, poznały zasady obowiązujące w bibliotece oraz dowiedziały się w jaki sposób należy dbać o książki. Miały również niepowtarzalną okazję by zwiedzić całą bibliotekę i zapoznać się z księgozbiorem. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe spotkanie zachęciło pierwszoklasistów do częstego odwiedzania naszej biblioteki.

Pasowanie na czytelnika  Pasowanie na czytelnika  Pasowanie na czytelnika  Pasowanie na czytelnika