Dzień Pluszowego MisiaDzień Pluszowego Misia uczciliśmy w Filii nr 15 - Mec wspólnie z dziećmi z PM nr 43 w Sosnowcu. Przedszkolaki poznały wszystkie literackie postacie misiów i wykonały maski z podobizną misia. Były rebusy, zgadywanki, układanie puzzli oraz odwiedziny "prawdziwego" misia, który zaprosił wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Ale to nie wszystko...

Filię odwiedziły także dzieci z PM nr 44. To były ich pierwsze odwiedziny w bibliotece, dlatego obowiązkowy był spacer między regałami, aby zapoznać się z książkami i biblioteką. Dzieci obejrzały książeczki i dowiedziały się jak można zostać czytelnikiem biblioteki, a następnie wykonały zakładki do książek.

Dzień Pluszowego Misia  Dzień Pluszowego Misia  Dzień Pluszowego Misia  Dzień Pluszowego Misia