Listopad w Filii nr 11Miesiąc listopad w Filii nr 11 w Ostrowach Górniczych był pełeń wrażeń. Odbyły się trzy spotkania z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 31. Pierwsze z okazji Dnia Postaci z Bajek, zorganizowane w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Drugie spotkanie miało charakter edukacyjno-plastyczny. Przedszkolaki zatroszczyły się o małe zwierzątka, zrobiły domek z liści dla jeży i przyniosły dla nich zapasy na zimę. Trzecie spotkanie odbyło się z okazji Dnia Kredki. Ponadto, w Bibliotece można obejrzeć - do 30 listopada - wystawkę prac dzieci z Ogniska Pozaszkolnego nr 2 w Sosnowcu pod tytułem "Barwy Jesieni”.

Listopad w Filii nr 11  Listopad w Filii nr 11  Listopad w Filii nr 11  Listopad w Filii nr 11
 Listopad w Filii nr 11