zfiltremWróżkowa Poczta w Filii nr 19 Milowice nabiera rozpędu! W listopadzie wyłoniliśmy pierwszego zwycięzcę naszej zabawy, czyli książkę... ,,Willa, dziewczyna z Mrocznej Jamy'' Roberta Beatty'ego! Głosowanie było zacięte, rywalizacja bardzo wyrównana, a przeciwnicy godni. Zaraz za ,,Willą'' uplasowały się ,,Mroczne Umysły'' z serii Stranger Things, a trzecie miejsce zajęło ,,Przeklęte drzewo''.

Co dalej?

Po pierwsze, młodzi czytelnicy, zaglądajcie do biblioteki i polujcie na ,,Willę, dziewczynę z Mrocznej Jamy'', bo ta wkrótce pojawi się na naszym bibliotecznym stoliczku!
Po drugie, nie martwcie się, jeśli tym razem nie wygrał Wasz faworyt - możecie go zgłosić jeszcze raz! Bo zabawa cały czas trwa i kołem się toczy ;)