"120 lat Sosnowca" - wernisażCo to był za wernisaż! Podczas otwarcia wystawy "120 lat Sosnowca" czytelnia Bibliosfery ze swoją przestrzenią ekspozycyjną pękała w szwach. Prawie 50 osób podziwiało prace podopiecznych WTZ Fundacji im. Brata Alberta i Elżbiety Jach z Klubu Seniora z Osiedla Kalinowa. Oprócz autorów prac i mieszkańców osiedla, w uroczystości wzięli również udział Mateusz Bochenek, poseł na Sejm RP, Halina Czapla - naczelnik Wydziału Zdrowia UM oraz  Tomasz Ryrak, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej. Niezapomniane pozostaną też chwile z szarlotką i miodownikiem, które przygotowały seniorki. Na wystawie można podziwiać m.in. historyczne sosnowieckie pałace czy pejzaże z Przemszą i Stawikami w tle. Wszystkie prace można kupić, a wystawa czynna jest w godzinach otwarcia Filii nr 7 (ul. Kalinowa) do końca grudnia.

"120 lat Sosnowca" - wernisaż  "120 lat Sosnowca" - wernisaż  "120 lat Sosnowca" - wernisaż  "120 lat Sosnowca" - wernisaż