Październik w Filii nr 1Ani się obejrzeliśmy, a za nami już październik i liczne spotkania zarówno w bibliotece, jak też zaprzyjaźnionych przedszkolach. W ramach 8. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej nasi młodzi przyjaciele z zaprzyjaźnionych przedszkoli - Mistrzowie Zabawy i Przedszkola Miejskiego nr 52, mogli dowiedzieć się, jak cudownie jest bawić się tekstem - były lekcje dykcji oraz zabawy językowe. W przedszkolach odbyły się również zajęcia z cyklu Cała Polska Czyta Dzieciom, dzieciaki mogły posłuchać historii pewnej królewny, która miała problemy ze snem i nie tylko...

W naszej bibliotece odbyła się również prelekcja  - "Seniorze, nie pozwól się oszukać!". Policjanci z pobliskiego komisariatu przestrzegali na niej przed różnymi metodami oszustw, których ofiarami padają starsi mieszkańcy naszego miasta.

Październik w Filii nr 1  Październik w Filii nr 1  Październik w Filii nr 1  Październik w Filii nr 1
 Październik w Filii nr 1  Październik w Filii nr 1  Październik w Filii nr 1