Październik w Bibliotece MłodzieżowejW październiku Biblioteka Młodzieżowa zorganizowała dla swoich Czytelników szereg atrakcyjnych spotkań, które przeprowadzone zostały nie tylko w siedzibie biblioteki, ale także na terenie zaprzyjaźnionych placówek edukacyjno-wychowawczych. W trakcie zajęć dzieci oglądały barwne prezentacje multimedialne, rozwiązywały jesienne łamigłówki oraz uczestniczyły w bibliotecznych warsztatach plastycznych. Na spotkaniach nie zabrakło także zajęć ruchowych i zabaw muzyczno-relaksacyjnych, które wśród młodych czytelników cieszyły się szczególnym powodzeniem.

Październik w Bibliotece Młodzieżowej  Październik w Bibliotece Młodzieżowej  Październik w Bibliotece Młodzieżowej  Październik w Bibliotece Młodzieżowej
 Październik w Bibliotece Młodzieżowej  Październik w Bibliotece Młodzieżowej