O kundelkach w Filii nr 1925 października obchodzimy Dzień Kundelka - czyli naszego najlepszego, wielorasowego przyjaciela! Z całą pewnością wiecie, że dwóch takich samych kundelków nie można spotkać - wszystkie są wyjątkowe. Kundelki z miast, ze wsi, ze schroniska, z kanapy, z ogródka...

Dlatego nasz uwielbiany przez dzieciaki Wilkotek Stefanek proponuje w tym dniu wyjątkowe, psie, lektury:
  • "Kundelka'' Marty Milewskiej, czyli naprawdę wzruszającą historię o tym, że każdy potrzebuje miłości i przytulenia, i że gdzieś zawsze znajdzie się ktoś dla kogo jesteśmy najpiękniejsi na świecie, nawet, jeśli wydaje nam się inaczej. (Książkę możecie wypożyczyć w Filiach nr 19, 20, 2, 3, 4, 6, 18, w Bibliotece Tajemniczy Ogród i w Zagłębiowskiej Mediatece)
  • "Lolka'' Adama Wajraka, czyli historię psiaka, który pewnego dnia pojawił się w Teremiskach w Puszczy Białowieskiej i zadomowił się w życiu autora i jego żony. Bo wiecie, Lolek bardzo chciał znaleźć swoich ludzi, ale droga do tego wcale nie była taka łatwa... (Książkę możecie wypożyczyć w Filiach nr 19, 20, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 13, 15, 17, w Bibliotece Tajemniczy Ogród, w Zagłębiowskiej Mediatece oraz w Bibliotece Młodzieżowej na Wawelu)
  • "Mopsika, który chciał zostać jednorożcem'' Belli Swift, czyli historię małej mopsiczki Peggy, która porzucona tuż przed Bożym Narodzeniem została tymczasowo adoptowana przez nową rodzinę i...  zapragnęła zostać jednorożcem, żeby przypodobać się swojej nowej małej pani. I zostać w nowym domu już na zawsze. Czy jej się to uda? (Książkę możecie wypożyczyć w Filii nr 19)
Ale na tych tytułach wybór Wilkotka Stefana się nie kończy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zwierzolubów do odwiedzenia Filii nr 19 - Milowice i zapoznania się z naszą ofertą książek o psiakach :)

(I przy okazji przypominamy, że jeszcze przez trzy dni, bo do 28 października, można przynosić do Filii nr 19 - Milowice dary dla naszego sosnowieckiego schroniska. Więcej informacji na ten temat TUTAJ)

O kundelkach w Filii nr 19  O kundelkach w Filii nr 19  O kundelkach w Filii nr 19  O kundelkach w Filii nr 19
 O kundelkach w Filii nr 19  O kundelkach w Filii nr 19