Oddaj głos na Wróżkowej Poczcie!Ruszyło głosowanie na tytuły, które zostały zgłoszone w akcji Wróżkowa Poczta! Nasi młodzi czytelnicy wskazali osiem książek, w tym jedną z nich - Heartstoppera - dwukrotnie, jako tytuły, które koniecznie powinny znaleźć się w naszych bibliotecznych zbiorach. Oprócz komiksu autorstwa Alice Oseman znajdziemy na liście również "11 papierowych serc'', "Willę, dziewczynę z Mrocznej Jamy'', "Pazury gniewu'' i "Skubańca'', "Sprawę zaginionego markiza'', "Mroczne umysły'' i "Przeklęte drzewo''. Jak zagłosować? To bardzo proste - trzeba odwiedzić milowicką Filię nr 19 (ul. K.K. Baczyńskiego 12), oderwać karteczkę z wybranym tytułem i wrzucić ją do Słoiczka z Żurawiami, który znajduje się na bibliotecznej ladzie. Każdy młody czytelnik ma do oddania dwa głosy. Ogłoszenie zwycięskiego tytułu już 15 listopada!

Oddaj głos na Wróżkowej Poczcie!  Oddaj głos na Wróżkowej Poczcie!  Oddaj głos na Wróżkowej Poczcie!  Oddaj głos na Wróżkowej Poczcie!
 Oddaj głos na Wróżkowej Poczcie!