Żaneta Pawlik w Filii nr 27 października 2022 w Filii nr 2 odbyło się niecodzienne spotkanie z literaturą. Naszym gościem była Pani Żaneta Pawlik, sosnowiczanka, autorka debiutanckiej powieści obyczajowej „Mowy nie ma”. Nasz gość to kobieta wielu pasji i talentów. Aktorka teatralna, autorka książek, prowadzi bloga podróżniczego, nagrywa podcasty. Laureatka 13. Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Promuj Śląsk", na którym zajęła pierwsze miejsce. Od kilku lat związana z Lekkim Teatrem Przenośnym, działającym w Chorzowskim Centrum Kultury.

Podczas spotkania autorka opowiadała o swojej pierwszej książce, ale także o kolejnych, które już powstają. Nie zabrakło także opowieści o kulisach powstawania powieści.

Było dużo ciekawych anegdot, śmiechu i pozytywnej energii. Czekamy z niecierpliwością na kolejne powieści. Debiutancką powieść „Mowy nie ma” można wypożyczyć w placówkach MBP - zapraszamy :)

Żaneta Pawlik w Filii nr 2  Żaneta Pawlik w Filii nr 2  Żaneta Pawlik w Filii nr 2  Żaneta Pawlik w Filii nr 2