IMG 20220630 142557Zapraszamy do odwiedzenia wystawy prac malarskich Teresy Kalinkiewicz, prezentowanej w Filii nr 4 Sielec. Można na niej podziwiać obrazy przedstawiające pejzaże, portrety oraz martwą naturę w wykonaniu rodowitej Sosnowiczanki, która po raz pierwszy publicznie prezentuje swoje prace. Wystawę oglądać można w sali imprez, Filii nr 4 (ul. Zamkowa 9), w godzinach otwarcia placówki. Czas trwania: 1 lipca - 30 września 2022 r.

TERESA KALINKIEWICZ - (ur. 1957 r.), rodowita Sosnowiczanka, z wykształcenia technik budowlany, obecnie na emeryturze. Nigdy nie uczyła się malować, swoje zamiłowanie do pędzla odkryła mając 7 lat. Największą przyjemność sprawia jej portretowanie ludzi. Obecna wystawa prac w Filii nr 4 Sielec to pierwszy publiczny pokaz obrazów, które dotychczas mogły być oglądane wyłącznie przez rodzinę i znajomych.

kalinkiewicz_wystawa_F4 kalinkiewicz_wystawa_F4 kalinkiewicz_wystawa_F4 kalinkiewicz_wystawa_F4
kalinkiewicz_wystawa_F4