Piękny maj w Filii nr 15 Maj w Filii nr 15 obfitował w odwiedziny dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Nasi najmłodsi czytelnicy uczestniczyli w różnorodnych zajęciach. Rozpoczęliśmy tematami patriotycznymi związanymi z obchodami święta 3 Maja. W Tygodniu Bibliotek uczniowie klas podstawowych wzięli udział w warsztatach, na których wykonali książkę przestrzenną w technice kolażu. Następnie odbył się cykl spotkań w ramach Dnia Pszczół. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, na których stworzyły kartki z życzeniami dla swoich mam. W maju nie zabrakło również wycieczek naszych milusińskich, którzy po raz pierwszy odwiedzili naszą bibliotekę.

Piękny maj w Filii nr 15  Piękny maj w Filii nr 15  Piękny maj w Filii nr 15  Piękny maj w Filii nr 15
 Piękny maj w Filii nr 15