O bibliotece w Filii nr 14Z okazji Tygodnia Bibliotek, który przypadał od 8 do 15 maja, w Filii nr 14 odbywały się zajęcia edukacyjne dla najmłodszych na temat biblioteki. Odwiedziły nas grupy „Delfiny”, „Motyle”, „Cyferki”, „Biedronki” i „Żaby” z Przedszkola  Akademia Pana Kleksa. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat korzystania z biblioteki, dbania o książki oraz ważnej roli jaką pełni biblioteka. Mogły oglądać książeczki, zajrzeć za ladę biblioteczną, zobaczyć na czym polega praca bibliotekarza i pozwiedzać całą bibliotekę. Zobaczyły do czego służy nam czytnik czy kasa fiskalna. Oczywiście było mnóstwo pytań, na które chętnie odpowiadałyśmy.

O bibliotece w Filii nr 14  O bibliotece w Filii nr 14  O bibliotece w Filii nr 14  O bibliotece w Filii nr 14
 O bibliotece w Filii nr 14