Zapraszamy do Filii nr 1!!! - fotoW kwietniu oraz maju, w bibliotece na Środuli zrobiło się bardzo kolorowo. A wszystko zaczęło się od zieleni... i prac przedszkolaków, biorących udział w konkursie "Szanuj drzewa, szanuj zieleń, bo to Twoi przyjaciele" (jeszcze do końca maja można je podziwiać na oknach naszej wypożyczalni!). Gościliśmy również grupy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 52, które wysłuchały opowieści o symbolach narodowych, poznały kilka legend o początkach naszego państwa i wykonały również wyklejanki z flagą i kotylionami - tym razem królowały barwy biało-czerwone! Na wszystkich młodych czytelników odwiedzających bibliotekę w ostatnim tygodniu kwietnia i pierwszym maja, czekały również kolorowanki z tekstem naszego hymnu, a wszyscy milusińscy odwiedzający Kącik Dziecięcy mogą podziwiać prace nagrodzone w konkursie plastycznym "Polska mój dom".

Jak co miesiąc Pani Iwonka odwiedziła dzieci w Niepublicznym Przedszkolu Mistrzowie Zabawy i przeczytała im kilka ciekawych historii o pewnej Królewnie. Serdecznie dziękujemy przedszkolakom oraz nauczycielom za życzenia oraz upominek z okazji Dnia Bibliotekarza! A aby w naszym życiu było jeszcze bardziej kolorowo, zapraszamy i małych i dużych po wiele barwnych książkowych opowieści, od których uginają się nasze biblioteczne półki. U NAS KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!!

Zapraszamy do Filii nr 1!!! - foto  Zapraszamy do Filii nr 1!!! - foto  Zapraszamy do Filii nr 1!!! - foto  Zapraszamy do Filii nr 1!!! - foto