Kreatywnie w Filii nr 11W ramach współpracy z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej nr 2 w Sosnowcu po raz kolejny mamy przyjemność jako biblioteka pokazać prace dzieci. Prace związanie są z tematyką wiosenną. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością, włożyły w nie mnóstwo pracy i zaangażowania. Tak ciepło i wiosennie zrobiło się w bibliotece. Można powiedzieć, że sztuka ma pozytywne działanie na odbiorcę. Ekspozycję można obejrzeć do końca kwietnia w godzinach funkcjonowania biblioteki.

Ponadto w przedświątecznym nastroju odbyło się spotkanie czytelniczo-plastyczne dla dzieci z Przedszkola nr 31 im. Jana Brzechwy. Spotkanie odbyło się w ramach prowadzonej cyklicznie akcji pt. "Cała Polska czyta dzieciom”, a także pt. "Zajączek i jego świąteczny koszyczek”. Grupy Jeże i Biedronki wysłuchały opowiadania o przygodach zajączka oraz bajki  pt. "Wielkanoc”. Na koniec spotkania pokolorowły potrawy na święta, którymi zapełniły koszyk, aby  królik, który czekał na dzieci miał cudowne święta, pachnące babeczkami, jajeczkami oraz oczywiscie ulubioną marchewką. Przedszkolaki w radosnym przedświątecznym i wiosennym nastroju powróciły do swoich zajęć przedszkolnych.

Kreatywnie w Filii nr 11  Kreatywnie w Filii nr 11  Kreatywnie w Filii nr 11  Kreatywnie w Filii nr 11
 Kreatywnie w Filii nr 11