Rysowanie przy kawie i odwiedziny dzieci w Filii nr 15W Filii nr 15 odbyło się kolejne „Rysowanie przy kawie”. Kontynuowaliśmy temat przedmiotu w przestrzeni. Uczestniczki kursu po wstępnych szkicach wykonały kompozycje przy użyciu ołówka. Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne „Rysowanie przy kawie” już 20 kwietnia 2022 o godzinie 16:30. Ale to nie wszystko...

Odwiedziły nas „Motylki” z Przedszkola nr 44 w Sosnowcu. Z okazji przypadającego 27 marca Międzynarodowego Dnia Teatru maluchy wzięły udział w pogadance o teatrze. Dzieci poznały kilka nowych pojęć związanych z teatrem, a także dowiedziały się jak zachowywać się w teatrze. Nie zabrakło też gimnastyki buzi i języka poprawiającej dykcję, która w zawodzie aktora jest bardzo ważna. Na zakończenie zajęć przedszkolaki przedstawiły inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Debiut sceniczny małych aktorów był bardzo udany!

Rysowanie przy kawie i odwiedziny dzieci w Filii nr 15  Rysowanie przy kawie i odwiedziny dzieci w Filii nr 15  Rysowanie przy kawie i odwiedziny dzieci w Filii nr 15