Relacja z ferii na WaweluW ubiegłym miesiącu dzięki współpracy z Teatrem Zagłębia (reprezentowanym przez edukatorkę Agatę Kędzię) w Bibliotece Młodzieżowej zorganizowano cykl warsztatów teatralno-literackich pn. „Ferie, czas start”. W trakcie zajęć młodzi miłośnicy świata twórczości artystycznej z zaangażowaniem tworzyli etiudy teatralne, uczestniczyli w grach i zabawach scenicznych oraz projektowali własne stroje. Na spotkaniach nie zabrakło także bibliotecznego koła fortuny, literackich łamigłówek i warsztatów plastycznych. Ukoronowaniem zimowych warsztatów był słodki poczęstunek, drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy uznania.

Relacja z ferii na Wawelu  Relacja z ferii na Wawelu  Relacja z ferii na Wawelu  Relacja z ferii na Wawelu